FAQ

Często zadawane pytania

FAQ

Czym jest Cocomano?

Legalna firma organizująca wycieczki fakultatywne po Majorce, a także transfery lotnisko-hotel-lotnisko. Cocomano tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w turystyce, pasją oraz chęcią pokazywania świata innym.

W jaki sposób można zarezerwować i opłacić wycieczkę?

Wycieczkę rezerwuje się przez stronę internetową wypełniając formularz oraz opłacając sumę przedpłaty. Resztę kwoty dopłacamy w gotówce podczas wycieczki u przewodnika. Istnieje również możliwość rezerwacji w hotelu po wcześniejszym kontakcie z Organizatorem.

Jak mogę uzyskać cenę „First Minute”

Aby uzyskać jak najniższą cenę „First Minute” wystarczy zerezerwować wycieczkę online (minimum 7 dni przed przylotem) oraz dokonać przedpłaty.

Czy wycieczki są organizowane w języku polskim?

Jak najbardziej tak, nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do turystów z Polski, posiadamy najlepiej przygotowanych polskojęzycznych przewodników.

Czy przy rezerwacji większej ilości wycieczek można uzyskać zniżkę?

W naszej ofercie znajdziecie Państwo coś takiego jak 2w1 oraz 3w1. Szczegóły znajdują się na Naszej stronie w dziale "WYCIECZKI".

 

 

Czy na miejscu można płacić inną walutą?

Walutę, którą akceptujemy na miejscu to EU, PLN, GBP, USD. Nasz pracownik obliczy Państwu kurs wymiany podczas płacenia. Prosimy informować o chęci zapłaty inną walutą niż EU przed wycieczką.

Czy jest możliwość dodatkowych zniżek dla grup?

Tak. Prosimy najpierw o e-mail na adres info@cocomano.com z następujacymi informacjami:

  • liczbą chętnych osób
  • datą przylotu
  • nazwą hotelu
  • listą wycieczek na króre chcą Państwo jechać

Nasza firma przygotuje indywidualną wycenę i wyśle zwrotny e-mail.

Czy firma działa legalnie?

Oczywiście że tak, jesteśmy firmą zarejestrowaną, płacącą podatki, ubezpieczoną oraz posiadającą pozwolenie na prowadzenie działalności na terenie całej Europy.