NURKOWANIE
TURYSTYCZNE

Jesteś nurkiem a certyfikatem PADI? Czas na kolejne odkrycia!

 

Jeżeli jesteś certyfikowanym nurkiem i chcesz poznać fascynujące rejony podwodnej Majorki, zapraszamy Cię na jedne z najpiękniejszych nurkowisk na wyspie:

  • Camp de Mar – miejsce bezpośrednio przy naszej bazie. Świetne do programów DSD oraz początkujących nurkowań na kursie OWD. Bardzo bezpieczne, gdyż maksymalna głębokość nie przekracza 6 m. Zankomiecie nadaje się do rozpływania czy realizacji programów refresh. Często w tym miejscu realizujemy nurkowania nocne.

Nurkowanie trwa ok. 40 minut.

  • Cala Fornells – miejsce nurkowe znajdujące się w uroczej zatoce z krystalicznie czystą i turkusową wodą. Pod wodą spotkamy różnego rodzaju formacje skalne takie jak arche czy jaskinie. Fauna, którą możemy podziwiać obejmuje ryby takie jak barakuda, scorpionfish, ale także ośmiornice czy ślimaki nagoskrzelne.

Nurkowanie trwa ok. 60 minut, głębokość wynosi 25 m.

  • Cala del Monjo – zatoka zlokalizowana między dwoma klifami. Najważniejszą atrakcją dla nurków jest 30 metrowy tunel, który zaczyna się na głębokości 6 metrów, którym przedostajemy się na drugą stronę góry. Wracamy na około, przy ogromnej ścianie, gdzie można spotkać ławice ryb czy ośmiornice.

Nurkowanie trwa około 40 minut, głębokość wynosi 15 m.

 

Cena za 2 nurkowania to tylko 75eu

 

REZERWACJE NALEŻY ROBIĆ PO UPRZEDNIM KONTAKCIE Z BIUREM W CELU POTWIERDZENIA WOLNYCH TERMINÓW


REGION PÓŁNOCNY: Cala Sant Vincent, Pollenca, Alcudia, Can Picafort  transfer 60 euro,  GRATIS - przy minimum 4 osobach
REGION WSCHODNI: Cala Bona, Cala Milor, Sa Coma, S'lllot, Porto Cristo, Cales de Mallorca, Portocolom, Cala d'Or transfer 60 euro GRATIS - przy minimum 4 osobach

 


Informacje praktyczne:

  • prosimy o zabranie vouchera (forma elektroniczna)
  • należy zabrać ze sobą ręczniki i stroje kąpielowe (wypożyczenie kompletnego sprzętu nurkowego w cenie)

 


Cocomano - wycieczki Majorka jest jedynie pośrednikiem w rezerwacji oferty, realizacją programu zajmuje się w całości współpracująca baza nurkowa.

Cena standardowa

80.00€

First minute

75.00€

Przedpłata

10.00€